Ukrainian Hooligans

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » як ви ставитесь до польщі?


як ви ставитесь до польщі?

Сообщений 1 страница 30 из 40

Опрос

як ви ставитесь до польщі?
добре

63% - 7
погано

36% - 4
Голосов: 11

1

пишіть за що і чому

+2

2

щось непишуть

+1

3

нейтрально

0

4

іноді вони мене зайобують але нейтрально

0

5

все приличные люди белоруси люблят поляков, потому что они ненавидят русских и хорошо односятся к нам

+1

6

я навіть подумати про це не міг

0

7

гомель
ну нарахунок другого я нічого не знаю, але те що вони ненавидать москалів - правда

+1

8

большенство поляков хорошо относятся к всем, кроме русских и разных комунистов

0

9

так
поляки - мирний народ в плані воєн і різних конфліктів

+1

10

ну не очень он и мирный, но хороший

+1

11

admin
колись був дуже агресивний,а зараз здається стих

-1

12

admin
якщо не помиляюсь то в іраку є польський контингент, про сша хотіло розмістити в польщі,так що не дуже мирний народ(це не всіх стосується)

0

13

чим та система про погана?
а контингент і україна мала в іраку і ше багато інших
ще раз про про.
його бояться лише москальські старі параноїки

0

14

admin
те що Україна мала,вона забрала через рік,а в польщі і досі він там
ти писав,що поляки мирні в плані воєн,але це не так

0

15

але народу Польщі та Чехії не подобається,шо всі російські ракети будуть спрямовані на них.уряди усюди жидовські і на думку своіх народів їм чхати.аби тіки прислужитися жидовській імперії под назвою сша

+1

16

Olgerd
я с тобою в чомусь погоджуюся(в тому,що уряди всюди жидівські),але вони не так хочуть прислужитися сша,як відімстити росії,за їхнє комуняцьке минуле

Отредактировано vova (2008-05-21 16:26:16)

0

17

вова
так и есть на самом деле
жиды есть во всех странах

+2

18

ні чого є уряди де немає жодного жида,але політику яку вони проводять складно не назвати жидівською

-1

19

не жид по природі так жид по натурі - аксіома про політику)))))))))))))))))))))))))))))

+1

20

тобі поетом бути)))))))))))

0

21

))))))))))))

0

22

действительно

0

23

я сам на половину Лях поэтому отлично тока они вас ценят меньше, чем Москалей

0

24

по твоїй логіці тебе теж

0

25

я как состороны ОФ сужу, так и людского фактора. Вспомни какой банер они Украинцам вывешивали, они Украинцев считают, чемто типа мы Молдован

0

26

ну це тупі поляки так вважають
правда їх там багато, а ті з ким я знайомий нас люблять

0

27

вот такой же факт с Россией, пойми ты это наконец и это не то, что большенство это самая правая часть населения, хулиганы с рассовыми предрассудками так, что делай выводы))

0

28

у москалів 95 % ненавидять нас
вони більше ніж 100 років панували над нами і зараз вони нас назад хочуть загарбати

0

29

мое мнение такое:в Польше есть люди,которые не любят украинцев(не любят-это мягко сказано),есть те,кто не любит Россию! В России есть люди,которые не любят украинцев и поляков!Ну и в Украине,соответственно,есть те,кто не любит Польшу и Россию!!! И это факт! А в каком процентном соотношении никто не считал

0

30

вот по этому я считаю, что это глупо писать кто кого не навидят. А чеж вы хлопцы к ляхам нормально относитесь ониж вас кадато так гнабили, грабили, вы у них в холлопах в не воле ходили и тут такие уважухи к ним и не уважухи к москалям?

0


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » як ви ставитесь до польщі?