Ukrainian Hooligans

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » як ви ставитесь до росії?


як ви ставитесь до росії?

Сообщений 31 страница 60 из 60

Опрос

як ви ставитесь до росії?
добре

40% - 6
погано

60% - 9
Голосов: 15

31

я пости не удаляв, тільки деякі свої
цей форум на безплатному сервері, і тамтой адмін їх видали (напевно), або їх видалила цензура
дискутувати - добре
тільки давай домовимось на майбутнє доводити свою думку буз образ

0

32

слухай, я можу спілкуватися не тільки Росийскою і Українською а навіть ще деякими мовами на відміну від тебе тай адекватніший за тебе у спілуванні. Бидло!

0

33

я тоже умею разными языками разговаривать, я же писал без матов и различных обвиненей, а если на то пошло то быдло здесь ти

0

34

вау форум стає інтернаціональним))))

0

35

аж любо дивитися,які тут є інтелектуали

0

36

admin
если мы сделали Россию(что не является фактом),то это далеко не значит,что русские без нас ничего не стоят!!! ты знаешь,что не прав,что это мы без наших соседей мало чего стоим,но ты националист и не хочешь предавать свои идеи,вот и всё! но делать такие заявы глупо! как вы не можете понять,что не Россия нам враг,а Кавказ,эмигранты,США,Запад,но никак не Россия!!! я считаю себя патриотом своей страны,я люблю свою страну и готов за неё умереть,но я всегда относился к России очень положительно,так как они наши БРАТЬЯ-СЛАВЯНЕ мать вашу!!!когда это до вас дойдёт!!! я не спорю историю надо знать и помнить,но надо жить сегодняшним днем,коммунизма,против которого вы боролись,уже нет 18 лет! так нахрена теперь,когда мы независимы,продолжать презирать и ненавидеть русских?????????admin,ты заявляешь,что Одесса сосёт у всех,кто ей прикажет,ты хоть обосновать свои слова можешь?или это просто отчаянный ответ заклятого националиста,который не может обоснованно парировать слова Padre88??? ты называешь нас предателями,так обьясни в чём наше предательство!!! или вы можете только называть себя великими патриотами,а нас "клятими москалями"?ЭТО ПРИМИТИВНО!!!

0

37

Вапрос следующий, что вы сабой представляете какую промышленность вы имеете живете ваще у нас на шее и разсуждаете о том, что Россия без нас никто а вы кто без Украины ребзя
Geroin респект, правельные посты отписываеш

0

38

по перше, якщо знати історію, то з території УКРАЇНИ пішли арійці, саме з півдня. тому ми аж ніяк не словяни, по друге ваша зрада була у тому, що ви стали на бік мяса у дуже непрості часи, коли встановлювалась наша сутніст. по третє москалію створив українець юрій довгорукий.
от якого фіга ви стали на бік москалів, коли українцям так була потрібна ваша (признаюсь неслабка) підтримка.
сосали ви у мяса бо знали, шо від них можна більше дістати ніж від динамо
і ви ше может говорити шо ви за неньку життя віддасте

0

39

це все фігня,це колись все забудиться,колись дуже нелюбили ляхів(дуже нелюбили??різали як треба),жидів(їх і зараз нелюблять,а москалів почали ненавидіти відносно недавно-150 років назад,але це забудиться коли якісь сукі будуть знов лізти на чужу землю і поздихають, всі хто позихнеться на Україну,ми залишись майже самі,але наша тупа влада вдається до дружби зі справжніми жидами,які лише чекають свого часу,а коли були скрутні часи вони лише дивились і казали:нехай самі поздихають,а ми заберемо цю землю,а наш народ(саме народ) вистояв і почав боротьбу проти заклятих ворогів,але не треба складати дурні союзи,треба різати всіх ворогів України

0

40

admin
очень много нового для себя узнал))))оказывается мы еще и не славяне,а арийцы-очень интересно!а если Россия от нас произошла,так и русские тоже не славяне,так что ли? а кто тогда славяне можно узнать? их выдумали?а не знаешь ли ты,что арийцы произошли от славян! или в учебнике,по которому ты учил историю,такого не написано? По поводу мяса тоже интересно:а в чем заключались,как ты выразился,"непростi часи"? посуди логически,все стали бы на вашу сторону,а кто с кем тогда воевал бы в украинском ОФ?звучит может и примитивно,но так оно и есть! может обьяснишь свою фразу"сосали ви у мяса",аргументируй,приведи примеры! я тоже могу заявить сейчас,что Львов и Днепр сосал у Киева,потому что знали,что от него могут получить больше,чем от Одессы ,но это будет тупо как,собственно, в твоем случае! Ты так рассуждаешь как будто был в движении "в непростi часи,коли втановлювалась наша сутнiсть",в чем я очень сомневаюсь!!!

-1

41

это во первых Geroin а во 2х при чем тут ОФ к правой теме? надож тоже разделять эти факторы

0

42

ні, словяни ми точно  і не можна казати кто від кого пішов,колись була київська русь-одна держава.А ПОТІМ всі пішли своєю дорогою і взагалі ця тема як ви відноситесь до росії,а не хто відкого пішов і хто ким є

+1

43

У Москві відбулася бійка між кавказцями і футбольними фанатами.

Масова бійка із застосуванням холодної і вогнепальної зброї сталася на південному сході Москви.

За даними "Газети.Ru" у бійці брали участь приблизно 200 чоловік, - близько 120 вихідців з Кавказу і 80 футбольних уболівальників.

В результаті інциденту в лікарні міста з каліцтвами було доставлено 15 чоловік, один з яких знаходиться в реанімації.

Згідно даним видання, "стрілка (домовленість про бійку) була забита заздалегідь", проте мова йшла про з'ясування стосунків без застосування зброї. Цю домовленість порушили представники кавказької діаспори, чим і пояснюється той факт, що всі постраждалі - з числа футбольних фанатів.

0

44

колись ці горці і Україну підставлять

Olgerd написал(а):

мова йшла про з'ясування стосунків без застосування зброї. Цю домовленість порушили представники кавказької діаспори, чим і пояснюється той факт, що всі постраждалі - з числа футбольних фанатів.

просто піз.............................

0

45

і

Padre 88 написал(а):

Вапрос следующий, что вы сабой представляете какую промышленность вы имеете живете ваще у нас на шее

дело не в этом,но реально Славяне должны держаться вместе иначе по одиночке вымрем,мне по хер если китаец турок или жид и нигер выучат украинский язык.Їм на нашій Батьківщині не місце.нас травлять одне на одного невже не зрозуміло???

+1

46

Olgerd
на 100 відсотків тебе підтримую,все це робиться спеціально,як казав Гай Юлій Цезар-діли та влавствуй(трохи перекладено,але нічого),комусь вигідно,щоб усі були окремо,мені було приємно,коли на стадіонах з усіх куточків СНД були чутні заряди "Косово-це Сербія"

0

47

vova написал(а):

"Косово-це Сербія"

так!!!муслимів в дупу.татари ще подимуть бучу в криму і нато 100% буде на їх боці

+1

48

поріднитися?
щоб було ще одне ссср?
східна Україна якраз найбільше постраждала від москалів і ви до них тягнетесь?
ніколи Україна більше нізким ріднитися не буде. треба бвльше газети читати і в інтеренті лазити.
почитайте що вчора на свободі від жида с. шустера казав ще один жид жериновський про Україну - і ви кажете, що вони нам хочуть добра?
суки вони всі.

-1

49

ссср ніхто не хоче,ніхто про порідняння і не пише,просто треба триматись разом,окремими країнами,але не ворогувати і не буде старших братів,всі рівні

0

50

з мооскалями буде якраз так як ти написав
ти б краще анекдоти писав

0

51

мені дуже подобається твоя ідеологія,як я сказав так і буде,ти що Бог,не думаю
люди міняються,час міняється ,міняється все,а якщо нічого не робити ,то буде

admin написал(а):

так як ти написав

+1

52

не люблю я политику-фигня все это

0

53

шустер вже неодноразово робить провакаії та траве славян.зібралась купа жидів з двох боків і розважаються суки

0

54

FCMH написал(а):

не люблю я политику

а Родину свою любишь или для тебя только могила с часом,а не замля предков?

0

55

ну,не люблю и все грязное это дело,пускай этим занимаются политики,а не мы

0

56

не любиш,то не пиши ,нехай цим займаються політики,тобто ми))))

0

57

блин,мне,что со всем форумом воевать?

0

58

цей форум ukrainian hooligans,а не москаль хуйс

0

59

москалі сука погані тварі....але є трохи і нормальних(нажаль їх 1% на всю москалію)....я їх не люблю тому що вони суки заразили Україну своєю поганою та підарською мовою=((

0

60

І так подивитись,багато з Фанатів,Хуліганів говорять що вони патріоти України ,а самі розмовляють по москальському.....Нахуя таке робить???!!!

0


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » як ви ставитесь до росії?