Ukrainian Hooligans

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » як ви ставитесь до туреччини?


як ви ставитесь до туреччини?

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

як ви ставитесь до туреччини?
добре

0% - 0
погано

100% - 12
Голосов: 12

1

за що і чому

0

2

циганські підараси

0

3

чорножопі

0

4

цигани чорножопі і непобриті

0

5

знову підтримую
на цей раз всіх, хто голосував

0

6

vova и Dzin вы че неучи, причем тут цыгани, они смешение Сельджуков и Османов и никакого отнашения к цеганам не имею вообще. Ненавидить их надо за то, что они черные и муслимы поганые
  Кстати вы ваще знаете мега правые что некоторые из ваших кумиров УНОУНСО воевали за черномазых против славян, что в свою очеред является достаточным, чтоб не просто вешать а ваще как ляхи накол садить

0

7

Padre 88
то ти неуч,османи і сельджуки,то і є  турки,як німці і австрійці
а циганами ми їх назвалили,бо для нас всі чорні однакові сукі

0

8

блять, Турки Турками стали после этого слития, а до этого это были враждующие племена

0

9

Padre 88
якщо хочеш я для тебе зроблю урок історії
предки турків-це тюркські племена,які жили в середній азії.Вони злужили арабам,іноді вступали у військових походах проти монголів.Згодом турки з роду СЕЛЬДЖУКІВ та ОСМАНІВ захопили візантію і османи стали правлячим класом в цій імперії
такщо йди в свою одеську школу і ще раз перевчи історію

0

10

Василий Мекмет 2 захватил нынешний Стамбул а при мекмете 1 уже было Государство турция и 1 попытка захвата и речь шла ваще про то, что это не цыгани

0

11

я тобі вже писав,що для нас всі чорні рівні і вони мають поздихати,а ти тут історію розповідати почав

0

12

взагаліто ти теж цим займаєшся, але то все фігня

0

13

я підхопив,а не почав admin
ти знов пропускаєш пости

0

14

і історія-то не фігня

0

15

могу только повторить то же,что отписал про грузинов.Здесь тоже спорить не о чем,все они грязная мразь! Слава Богу,что хоть тут никто не проголосовал "добре"

0

16

потдерживаю Geroinа, еще они очень не адекватные на ОФ, бегают со сваими двуручниками)

0


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » як ви ставитесь до туреччини?