Ukrainian Hooligans

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » ОФ рух у світі » таблиця хуліганізму


таблиця хуліганізму

Сообщений 1 страница 30 из 47

1

на основі зафіксованих махачів на hooligans.org.ua створив таблицю
я давав за впевнену перемогу, або перемогу меншим складом 5 балів, за просту перемогу і перемогу більшим складом 3 бали, за нічию 1, і за любу поразку 0
потім я суму балів ділив на кількість махів і получався коефіцієнт з яким моб проводить махач
єдиний непереможний моб україни - ЦСКА
у таблиці нема тих мобів, які мають 5, або менше махачів.
наголошую, брав до уваги лише ті махачі, які були зафіксовані на hooligans.org.ua

Таблиця хуліганізму України
Імя                                         кільксть боїв                                       очки                             коефіцієнт
Цска                                          13                                                          55                                  4,2
Дніпро                                       40                                                         161                                4
Динамо                                      28                                                         79                                 2,8
Карпати                                     16                                                         44                                2,8
Шахтар                                      17                                                          37                                2,2
Чорноморець                            22                                                         39                                 1,8
Миколаїв                                   11                                                          19                                1,7
Таврія                                         12                                                         18                                 1,5
Ворскла                                      16                                                         22                                 1,4
Металіст                                     12                                                        16                                  1,3
Арсенал                                      12                                                        14                                   1,2
Херсон                                        7                                                           6                                   0,9
Мет з                                          22                                                         13                                  0,6
Волинь                                         6                                                           3                                  0,5
Кривий ріг                                  9                                                           4                                     0,4         
Іллічівець                                    10                                                         0                                    0

+2

2

admin
класно

-1

3

Карпати і Динамо ділять 3 місце!!!!))))

0

4

Адмін на hooligans.org.ua нема всіх махачів! так шо таблиця виглядає неправильно))

0

5

Львів як мінімум на 2 місці повинен бути!!!!!!

0

6

лемберг
я про це знаю, але я ж написав знизу, що брав лише ті махачі, які є зафіксовані на хуліганс.орг.уа

0

7

респект за таблицю

0

8

Lemberg14\88

Lemberg14\88 написал(а):

Львів як мінімум на 2 місці повинен бути!!!!!!

Это с какого перепуга?
adminкрасава,у меня бы уже крыша сьехала!

0

9

якщо рахувати,всі махачі наші!! то ми десь на 2!!!

0

10

не треба туту спорів
київ і львів приблизно рівні

0

11

єдиний непереможний моб україни - ЦСКА
а как же их поразка от Севастополя???

0

12

на hooligans.org.ua такої нема

0

13

http://ru.youtube.com/watch?v=elu2ADSruxo

+1

14

Olgerd
я про це теж не знав
admin
ця таблиця неправильна,але працював ти довго,твій респект залишається з тобою

0

15

Таблиця хуліганізму України
Імя                                         кільксть боїв                                       очки                             коефіцієнт
Цска                                          13                                                          55                                  4,2
Дніпро                                       41                                                        166                                4
Динамо                                      28                                                         79                                 2,8
Карпати                                     16                                                         44                                2,8
Шахтар                                      17                                                          37                                2,2
Чорноморець                            22                                                         39                                 1,8
Миколаїв                                   11                                                          19                                1,7
Таврія                                         12                                                         18                                 1,5
Ворскла                                      16                                                         22                                 1,4
Металіст                                     12                                                        16                                  1,3
Арсенал                                      12                                                        14                                   1,2
Херсон                                        7                                                           6                                   0,9
Мет з                                          23                                                         13                                  0,6
Волинь                                         6                                                           3                                  0,5
Кривий ріг                                  9                                                           4                                     0,4         
Іллічівець                                    10                                                         0                                    0


У таблиці брали участь лише ті моби, в яких на hooligans.org.ua є 5, або більше махачів

0

16

поправки після маху дніпро - бомжі нічого не змінюють

0

17

і Біла людина ніколи своїм Братам не буде писать Село

0

18

вибачай
я про це не подумав

0

19

після маху цска - дніпро черкаси поновлення в таблиці

Таблиця хуліганізму України
Імя                                         кільксть боїв                                       очки                             коефіцієнт
Цска                                          14                                                         60                                  4,3
Дніпро                                       41                                                        166                                4
Динамо                                      28                                                         79                                 2,8
Карпати                                     16                                                         44                                2,8
Шахтар                                      17                                                          37                                2,2
Чорноморець                            22                                                         39                                 1,8
Миколаїв                                   11                                                          19                                1,7
Таврія                                         12                                                         18                                 1,5
Ворскла                                      16                                                         22                                 1,4
Металіст                                     12                                                        16                                  1,3
Арсенал                                      12                                                        14                                   1,2
Херсон                                        7                                                           6                                   0,9
Мет з                                          23                                                         13                                  0,6
Волинь                                         6                                                           3                                  0,5
Кривий ріг                                  9                                                           4                                     0,4         
Іллічівець                                    10                                                         0                                    0


У таблиці брали участь лише ті моби, в яких на hooligans.org.ua є 5, або більше махачів

0

20

admin
класна табличка хоч трохи і неправельна

0

21

склади свою
буду радий

0

22

fan правий!!!)))

0

23

КАКОЙ СЦУКА АЛЕНЬ САСТАВЛЯЕТ ЭТИ РЕЙТИНГИ)))  ПРЕДЛАГАЮ ЗАМЕРЯТЬ ДЛИНУ ТОРМОЗНОГО ПУТИ ЖИРНАВО ВУЙКИ, КАТОРЫЙ ПАСКАЛЬЗНУЛСЯ В ПОЛЕ. ИЛИ ЖЕ, ДИАМЕТР НАБИТАВО ЕМУ ЧАНА ,УЧИТЫВАЯ ВЛИЯНИЕ ГОРНОГО ВОЗДУХА НА МОСК ОНОГО

0

24

admin
НЕ ГАРЯЧУЙ ВСЕ ОК ТИ МОЛОТОК






Джек Воробей
ти звідки такий борзий

0

25

admin
просто не звертай уваги на всяких хто не цінує тяжку працю

-1

26

я не нервуюся, а тим більше не звертаю уваги
ця таблиця дійсно трохи неправельна, бо є уйма махів, яких нема на хуліганс орг уа

0

27

Коник здурів!!!!))) Поні цей сайт не є львівським!!! адмін не зі Львова, то нах хуйню пишеш?

0

28

ти про горобця?
я його вже заблокував)))))))
а про те звідки я, я хочу залишити в таємниці

0

29

так я про нього)))!!молодець!, що заблокував!!!я нескажу з відки !!)))))))))

0

30

він далбайобіна срана

+1


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » ОФ рух у світі » таблиця хуліганізму