Ukrainian Hooligans

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » Фашизм


Фашизм

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Що ви важаєте фашизмом і які ідеали мають бути в справжнього фашиста

0

2

Націоналізм(радикальний),расизм,права ідеологія ну і афу всяку бити

+1

3

фашизм мені подобається,бо там стоїть на першому місці ДЕРЖАВА і все що може працювати,має працювати на державу,на націю,а не на окремі особистості

+1

4

нація понад усе

0

5

бачите,що в мене на аватарі)))

0

6

тему треба переіменувати на Праві погляди!!!)))

0

7

той самий аватар тільки звужений

0

8

я считаю себя правым и  во многом поддерживаю фашизм,но этот режим имеет свои нюансы и недостатки

vova написал(а):

фашизм мені подобається,бо там стоїть на першому місці ДЕРЖАВА

согласен,но задумайся на каком месте стоят интересы и права жителей этого государства,ведь фашизм  тоже разным может быть,например фашизм Муссолини или того же Франко сильно отличался от фашизма Гитлера,которого лично я никогда не поддерживал

0

9

Гитлер насправді був хворою людиною,а Мусоліні та Франко були справжніми лідерами своїх країн
Мусоліні зробив з бідної Італії-богату Італію,за допомогою фашизму,а хіба це не інтерес жителів???фашизм франко зовсім був не радикальним,а в гітлера самі знаєте яким був фашизм(але він покращив життя жителів німеччини на деякий час)
найкращим лідером був і напевно буде Муссоліні

0

10

Galiciadivision

0

11

фаш

0

12

Фашизм це непогано,якщо тільки думати про державу за яку ти відстоюєш права,її ідеали ,боротися проти винищення білої раси та білих людей...Але якщо сліпо повторювати помилки гітлера і робити його своїм кумиром,То навіщо тоді цей фашизм потрібен???Ми тоді просто самі себе і знищимо...подумайте про це!!!

Отредактировано PsiH (2008-12-31 12:53:58)

0


Вы здесь » Ukrainian Hooligans » політика » Фашизм